Statek v ráji je spojení promyšlené moderní architektury s přírodou a naleznete zde široké zázemí pro Vaši rodinu, kde si můžete užít naše wellness, vinný sklípek, pergolu, venkovní bazén nebo jen piknik u jezírka. Areál statku disponuje 3 obytnými budovami, které umožní ubytování pro Vaše nejbližší. 

 

Určitě jste již slyšeli, jak ten svatební den rychle uteče. Ale kdo by chtěl, aby nejkrásnější den Vašeho života rychle utekl? Pokud si chcete tyto výjimečné chvíle protáhnout a užít jak nejvíc můžete, doporučujeme u nás na Statku v ráji tzv. třídenní svatbu. S rodinou se zde můžete sejít již den předem, společně grilovat, udělat si příjemnou procházku po krásách Českého ráje nebo si s rodinou na zahradě udělat letní kino a celkově se tak hodit do pohody a těšit se na následující den, kdy si řeknete před zraky Vašich nejbližších své ano. Oslavovat můžete až do ranních hodin, protože následující den máte stále celý areál sami pro sebe a u ranní kávy, kterou si vychutnáte v klidu v přírodě či u bazénu, můžete s nejbližšími vzpomínat na Váš svatební den. 

Jak tedy ubytování na Statku v ráji vypadá?

První obytný dům nese název „Hlavní budova“, která je největší a její prostor tedy pojme nejvíce hostů. Hlavní budovu charakterizuje zvenčí bílá omítka s přírodním kamenem a moderními velkoformátovými okny.

V horním patře se nachází čtyři prostorné obytné místnosti a dolní patro je pak samostatné 2kk, fitness a wellness pro relaxaci. Kapacita hlavní budovy je pak ideálně pro 14 hostů s možností přistýlek.

Druhý obytný dům nazýváme „Modrá budova“ a okouzlí Vás vysokými stropy, dřevěnými trámy a obložením z přírodního kamene. Tato budova se dá také využít jako "mokrá" varianta obřadu, odkud můžete zadním vchodem vstoupit do části zahrady s přírodním jezírkem a výhledem do zahrady.

 

Dominantou modré budovy je prostorná obývací část s krbem a honosnou kuchyní. V prvním patře pak naleznete dvě ložnice s koupelnou a pojme tak pouze 4 hosty.

Třetí domeček je pojmenovaný jako „Konírna“, přičemž v rámci svatby nazýváme rádi tuto budovu jako „budova pro nevěstu a družičky“ a to právě proto, že si zde může nevěsta s družičkami užít holčičí den, jak se patří. Ve svatební den se tak budova promění na kadeřnický a kosmetický salón a můžete si užívat všechny přípravy společně.

 

V Konírně je obytné pouze horní patro s kapacitou osm hostů. Prostory Vás okouzlí příjemnou atmosférou díky vysokým stropům, cihlovému obložení a trámům. Budova Vám poskytne 3 ložnice, prostorný obývací prostor s kuchyní,  koupelnou a toaletou.